E-Watson.bloog.pl - Twoje źródło informacji o Emmie Watson!

Wywiady

1385. 10. lekcji uczących nas o sukcesie

http://3.bp.blogspot.com/-z_2JuVLOqlI/Va6Z6NzB5gI/AAAAAAAAOfI/LYlpgGafPQ8/s1600/Sans%2Btitre%2B12.jpg

Na stronie careergirldaily.com pojawił się się artykuł pt. "10. lekcji Emmy Watson uczących nas o sukcesie". Poniżej tłumaczenie:

Emma Watson jest jedną z najmłodszych i najbardziej zaufanych osób. Jej urok, życzliwość i pozytywne podejście do życia czyni z niej światło. Jest ambasadorem w kampanii na rzecz równości kobiet. Ponadto, jest niesamowitą aktorką z talentem, pokazującym innym, kim naprawdę są.

To są lekcje uczące nas tego, co oznacza sukces i jak go osiągnąć.

Sukces nie zależy od wieku lub terminu.

Sukces przyszedł do Emmy Watson, najwcześniej i przede wszystkim, w postaci filmów o Harrym Potterze. Emma udowodniła, że można osiągnąć sukces robiąc cokolwiek, bez względu na swój wiek. Ponadto, jej sukces nie kończy się wraz z bardzo popularną serią filmów: zagrała w wielu innych filmach i nadal osiąga wysoki poziom sukcesu we wszystkim co robi.

Bądź skromny o swoim sukcesie, ale przyjmij zaszczyty, które są należne.

Emma nauczyła nas, poprzez wiele rozmów na temat jej sukcesu, że nie można bać się być dumnym ze swoich osiągnięć. Dotyczy to każdej części Twojego życia, kiedy zrobiłeś coś i się udało! Jednak w tym samym czasie, nie powinieneś pozwolić sukcesowi uchylić swojego życia: Emma mówi: "To może wrzućmy trochę twojej równowagi". Nie pozwól, żeby Twój sukces lub Twoje próby kontrolowały osiągnięcia całego życia.

Bądź, kim jesteś.

Jeśli zapytasz Emmę Watson o to co było jej celem w portretowaniu postaci Hermiony Granger, powie Ci, że wiele rzeczy, m.in. to, że wszyscy koncentrują się wokół dziewcząt, która są dumne z tego kim są: "... powiedziałam dziewczynom, które są w porządku, żeby były nieco apodyktyczne, że nie jest niczym złym bycie pilnym i drętwym." Emma Watson nauczyła nas, że w celu znalezienia sukcesu, trzeba ogarnąć się i wykorzystać swój pełny potencjał.

Nie należy zapominać o swoich marzeniach i celach.

Emma wykazała, że cele są osiągalne, a kiedy już osiągniesz w czymś sukces, nadal możesz dążyć do czegoś zupełnie innego, co jest sukcesem na Twojej własnej drodze. Na przykład, mino że odniosła na świecie duży sukces jako ambasador kobiet, to osiągnęła również swoje marzenie o wykształceniu, zachowując przy tym karierę.

Walcz o to, co chcesz i bądź gotowy, żeby na to zapracować.

Mówiąc o jej wykształceniu, Emma Watson skończyła już studia, ale jej obecnym sukcesem nie koniecznie jest wykształcenie. Jednakże, ponieważ to było coś, czego chciała, to nie bała się tego realizować, wydostając się ze strefy wygody.

Nie dopuść do strachu, który ogranicza twoje starania by odnieść sukces.

Niesamowity cytat Emmy Watson jest następujący: "Nie chcę, żeby lęk przed porażką powstrzymywał mnie przed robieniem tego, na czym naprawdę mi zależy." Emma uczy nas wiele cennych rzeczy, ale ta mogłaby być tą najbardziej ważną. Pozwalając strachowi na zatrzymanie twoich starań, pozwalasz na pozbawienie siebie wszystkich szans, które mogły stać się sukcesem.

Bądź inny.

Jednym z największych sposobów na sukces jest to, aby wyróżniać się z tłumu, a Emma uosabia to. W wywiadzie dla Elle powiedziała: "Nie czuj się głupio, jeśli nie kochasz tego, co kochają wszyscy". Ogarnij swoją osobowość i użyj jej, aby ludzie wokół Ciebie zatrzymali się i posłuchali Twojej unikalnej wiadomości.

Bądź wdzięczny za tych, którzy są wokół Ciebie.

Emma Watson jest stale wdzięczna za lata, które spędziła grając jako dziecko w filmach o Harrym Potterze. Ona zdaje sobie sprawę, że nie osiągnęłaby sukcesu bez tych filmów. Wszyscy powinniśmy rozpoznawać to i tych, którzy pomogli nam osiągnąć sukces.

Nie poświęcaj swoich wartości, aby zadowolić kogoś.

Emma powiedziała: "Najsmutniejszą rzeczą dla dziewczyny jest to, że robi z siebie głupią dla faceta." Dotyczy to nie tylko tego. Nie należy zmieniać lub działać inaczej tylko po to, żeby osiągnąć sukces, który będzie i tak fałszywy. Prawdziwy sukces jest zbudowany na szczerości i pokorze.

Ciężka praca jest podstawą sukcesu.

Emma stale popychała siebie do następnego poziomu, pokazując jak pęd i determinacja są kluczem do osiągnięcia sukcesu. Musisz być gotów do pracy, aby odnieść sukces, nie puszczając przy tym tego co jest dla Ciebie ważne i nie ukrywając tego, kim naprawdę jesteś.

 

Źródło: watsonuncensored.blogspot.com